KURUMSAL BİLGİ

İPB Hakkında


KURUMSAL


İPB ÇELİK DÖKÜM METAL MAKİNA SAN TİC A.Ş.

2006 yılında kurulmuştur. Çimento, Denizcilik, Madencilik, Taş Kırma, Kimya, İnşaat, Enerji, Gıda, Demir-Çelik, Makine İmalat ve Kağıt Sektörlerinde kullanılmak üzere yüksek kalitede ve değişik çeşitlerde döküm parça imal eden seçkin bir üreticidir.

İPB ÇELİK DÖKÜM METAL MAKİNA SAN TİC A.Ş. belirtilen sektörler için Karbonlu, Düşük ve Yüksek Alaşımlı, Yüksek Manganlı ( Hadfield ), Isıya Dirençli, Korozyona Dirençli ( Paslanmaz ), Darbeye Dirençli, Aşınmaya Dirençli Çelik Dökümler ve Yüksek Alaşımlı Beyaz Dökme Demirler, Gri Dökme Demirler, Küresel Grafitli Dökme Demirler sınıflarındaki malzemeleri , 1 Kg. ile 6500 Kg. ağırlıkları arasında ısıl işlemli olarak sevk etmektedir. Kusursuz üretim şartlarında üretilen bu malzemeler Dünya pazarına sunulmaktadır.

Bi-Metal döküm için ARGE çalışmalarımız sonuçlanmış olup; nihai üretime geçilmiştir. Ayrıca müşterilerimizin isteği doğrultusunda parça modeli ve talaşlı imalat yapılmaktadır.

İPB Çelik Döküm Metal Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. Çimento,Madencilik ve Enerji Sektörü için; Pompa Fanları, Kırıcı Çekiçler, Lepol Izgaraları, Hava Klapesi, Segmentler, Döner Fırın Astar Plakaları, Döner Fırın Ağız Plakaları, Zincir Dişlisi, Zincir Baklası, İstikamet Tekeri, Halat Makarası, Rotor İç ve Dış Zırhı, Kırıcı Çeneler, Palet vb... parçalar üretmektedir.